• MSE 2 Basketbal Week man

  • LB-ZAC MSE 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Staf

    NaamRol
    Bartelds, ThomasTechnische staf
    Bartelds, ThomasTechnische staf
    Niessink, GijsTechnische staf
    Niessink, GijsTechnische staf
    Verduijn, JaccoTechnische staf
    Verduijn, JaccoTechnische staf
  • Programma komende 30 dagen

    DatumWedstrijdDetails
    2 mrt. 20:30Pluto MSE 1 - LB-ZAC MSE 2
    16 mrt. 21:00D.B.V. Arriba MSE 2 - LB-ZAC MSE 2
    23 mrt. 18:30LB-ZAC MSE 2 - Be Quick '28 MSE 1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 feb.LB-ZAC MSE 2 - De Snipers MSE 166 - 73
  • Poulestanden LB-ZAC MSE 2 ( Voorronde Mannen Senioren D )

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1The Jugglers MSE 14400148
    2Trajanum MSE 14301256
    3Scylla MSE 2410362
    4Arnhem Eagles MSE 24103-142
    5LB-ZAC MSE 24103-312

    Poulestanden LB-ZAC MSE 2 ( 3e divisie MSE 3D 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1De Snipers MSE 114110317322
    2Pluto MSE 113100317620
    3Twente Buzzards MSE 11510053420
    4WSV MSE 115906218
    5Amical MSE 1148066916
    6LB-ZAC MSE 2148064516
    7Arnhem Eagles MSE 3 *1380515714
    8Trajanum MSE 2156093212
    9BV Wyba MSE 214509-3110
    10Be Quick '28 MSE 1143011-2506
    11D.B.V. Arriba MSE 2150015-4070