• Bestuur

    Voorzitter:
    Tonok Bwefar
    voorzitter@zac.basketball
    06-27028131
    Contacten Bond en Rayon, sponsoring, huishoudelijk regelement, statuten en accomodaties

    Penningmeester:
    Willy Broek
    penningmeester@zac.basketball
    038-4210762
    Contributies, financien, vergoedingen, schuldvrijverklaring (benodigd wanneer je bij een andere club gaat spelen)

    Secretaris:
    Jack Borst
    secretaris@zac.basketball
    06-51316474
    Verslaglegging vereniging, ledenadministratie, communicatie, automatisering, AVG

    Wedstrijdsecretariaat:
    Marjolijn den Hollander

    wedstrijdsecretariaat@zac.basketball
    06-24174844

    Wedstrijdplanningen, fluit- en tafelschema, tafelcursus

    Technische Zaken:
    Arnoud de Jonge

    tc@zac.basketball
    06-49675695

    Voorzitter Technische Commissie (TC)

     
  • Commissies

    Technische Commissie TC:
    tc@zac.basketball
    Arnoud de Jonge, Lodewijk Witteveen, Annemiek Houtkamp, Ingrid Plantinga

    Aanstellen en begeleiden van trainers en coaches, trainingslocaties en -tijden, samenstelling teams en technische beleid

    Ledenadministratie:
    Yvette van Setten

    ledenadministratie@zac.basketball 
    Lidmaatschappen (aan- en afmelden), proef-trainingen, etc

    Scheidsrechters Commissie SC:
    Jan Noordzij 
    sc@zac.basketball
    Wedstrijdregelement, scheidsrechterszaken en -opleidingen

    Materialen:
    Geurt van Setten

    geurt.vansetten@zac.basketball

    Communicatie:
    Merel Staal / Jack Borst

    communicatie@zac.basketball
    Web-site, social media, nieuwsbrieven etc

    Vertrouwenspersoon
    De vertrouwenspersoon is het aanspreekpunt binnen de vereniging voor allerlei vormen van ongewenst gedrag: zoals geweld, verbale agressie, seksuele intimidatie, pesten of discriminatie. De vertrouwenspersoon voor ZAC is Marianne van der Sluis. Ze is te bereiken via marianne.vandersluis@zac.basketball of 06-55 88 00 88.